Οι κινηματογραφικές ταινίες ( 11/4/2019 –17/4/2019) στις αίθουσες της Λάρισας

Σινεμά
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Το πρόγραμμα της κινηματογραφικής εβδομάδας 11/4/2019 –17/4/2019 στα VICTORIA CINEMAS και στα VILLAGE CINEMA LARISSA-FASHION CITY OUTLET είναι το εξής:

 

VICTORIA CINEMAS

Τέρμα Κούμα & Λάμπρου Κατσώνη 20

Πληροφορίες για όλο το πρόγραμμα και τις ώρες προβολών στο 2410 230707

και στο www.victoria-cinema.gr

ΑFTER - META

Κατηγορία: Αισθηματική

Σκηνοθεσία: Τζένι Γκειτς

Πρωταγωνιστούν: Τζένιφερ Μπιλς, Πίτερ Γκάλαχερ, Σέλμα Μπλερ, Τζοσεφίν Λάνγκφορντ, Χίρο Φάινς-Τίφιν

2D: Καθημερινά στις 19:00, 20:10 & 22:10

m19 4 axre sdefault

HELLBOY: ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ

Κατηγορία: Φαντασίας

Σκηνοθεσία: Νιλ Μάρσαλ

Πρωταγωνιστούν: Ντέιβιντ Χάρμπουρ, Ίαν ΜακΣέιν, Σάσα Λέιν, Μίλα Γιόβοβιτς, Ντάνιελ Ντάε Κιμ

2D: Καθημερινά στις 19:45, Από Πέμπτη έως και Τρίτη στις 22:30

Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΟΝΑ - THE CURSE OF LA LLORONA

Κατηγορία: Τρόμου

Σκηνοθεσία: Μάικλ Τσάβες

Πρωταγωνιστούν: Λίντα Καρντελίνι, Ρέιμοντ Κρουζ, Πατρίτσια Βελάσκεζ, Μαρισόλ Ραμίρεζ, Σιν Πάτρικ Τόμας, Τζέινι Λιν Κίντσεν, Ρομάν Χρίστου

2D: Τετάρτη στις 21:30 & 22:30

ΑΚΙΝΗΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

Κατηγορία: Δραματική

Σκηνοθεσία: Άγγελος Φραντζής

Πρωταγωνιστούν: Κάτια Γκουλιώνη, Ανδρέας Κωνσταντίνου, Indra Burkovska, Juris Bartkevičs

2D: Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο, Δευτέρα, Τρίτη & Τετάρτη στις 19:20

SHAZAM!

Κατηγορία: Περιπέτεια Φαντασίας

Σκηνοθεσία: Ντέιβιντ Φ. Σάντμπεργκ

Πρωταγωνιστούν: Ζάκαρι Λίβαϊ, Άσερ Έιντζελ, Μαρκ Στρονγκ

2D: Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο, Δευτέρα, Τρίτη στις 21:30, Τετάρτη στις 22:00

ΝΕΚΡΟΤΑΦΙΟ ΖΩΩΝ - PET SEMATARY

Κατηγορία: Τρόμου

Σκηνοθεσία: Κέβιν Κολς & Ντένις Βιντμάιερ

Πρωταγωνιστούν: Τζέισον Κλάρκ, Έιμι Σέιμετζ, Τζον Λίθγκοου

2D: Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη στις 22:00

ΠΩΣ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΤΕ ΤΟΝ ΔΡΑΚΟ ΣΑΣ 3

Κατηγορία: Κινούμενα Σχέδια

Σκηνοθεσία: Ντιν ΝτεΜπλουά

2D & Μεταγλ: Καθημερινά στις 17:00, Παρασκευή, Σάββατο & Κυριακή στις 16:00 & επιπλέον Κυριακή στις 11:45 & 18:00

3D & Μεταγλ: Πεμπτη, Παρασκευή, Σάββατο, Δευτέρα, Τρίτη & Τετάρτη στις 18:00

ΝΤΑΜΠΟ (ΜΕΤΑΓΛ.) - DUMBO (GR)

Κατηγορία: Φαντασίας

Σκηνοθεσία:Τιμ Μπάρτον

Πρωταγωνιστούν: Εύα Γκριν, Κόλιν Φάρελ, Άλαν Άρκιν, Μάικλ Κίτον, Ντάνι Ντε Βίτο, Λούσι Ντε Βίτο, Τζόζεφ Γκατ, Λαρς Άιντινγκερ, Μίχαελ Μπάφφερ

2D & Μεταγλ: Καθημερινά στις 17:35 & Κυριακή πρωί στις 11:30

CORGI: ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ (ΜΕΤΑΓΛ.)

Κατηγορία: Κινούμενα Σχέδια

Σκηνοθεσία: Μπεν Στάσεν, Βίνσεντ Κέστελουτ

2D: Παρασκευή, Σάββατο & Κυριακή στις 16:00 & επιπλέον Κυριακή πρωί στις 11:20

Η ΤΑΙΝΙΑ LEGO 2 (ΜΕΤΑΓΛ.) - THE LEGO MOVIE 2 (GR)

Κατηγορία: Κινούμενα Σχέδια

Σκηνοθεσία: Μάικ Μίτσελ

2D: Παρασκευή & Σάββατο στις 16:50, Κυριακή στις 11:30 &16:00

STAND UP COMEDY: Εκείνος & εΚΕΙΝΟΣ

Κυριακή 14 Απριλίου με 2 παραστάσεις στις 19:00 & 21:30 - Προπώληση εισιτηρίων από τα ταμεία του κινηματογράφου! Γενική είσοδος: 10 ευρώ. O Λευτέρης Ελευθερίου και ο Αντώνης Κρόμπας είναι «Εκείνος κι εΚΕΙΝΟΣ» και έρχονται στην πόλη μας και στα Victoria Cinemas για μία και ΜΟΝΑΔΙΚΗ παράσταση γέλιου!

ΠΡΟΣΕΧΩΣ:

1. Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΟΝΑ - 18/4

2. Ο ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΛΙΝΚ - 18/4

3. ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ: Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΑΞΗ - 24/4

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------

 Village Cinema Larissa

4o χλμ. Λ. Καραμανλή, Λάρισα ΤΚ 41500

Τηλ. Πωλήσεις: 1 48 48 www.villagecinemas.gr

VILLAGE FASHION CITY OUTLET, ΛΑΡΙΣΑ

Αίθουσα .1

SHAZAM!

ΠΕΜ έως ΤΡΙ : 19.10

Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΟΝΑ

ΤΕΤ : 19.00 - 21.10 - 23.15

ΝΕΚΡΩΤΑΦΙΟ ΖΩΩΝ

ΠΕΜ έως ΤΡΙ : 21.50

ΝΤΑΜΠΟ (ΜΕΤΑΓΛ.)

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16.50 (μεταγλ.)

ΠΩΣ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΤΕ ΤΟΝ ΔΡΑΚΟ ΣΑΣ 3 (ΜΕΤΑΓΛ.)

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ : 17.00 (μεταγλ.)

ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ (ΜΕΤΑΓΛ.)

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14.45 (μεταγλ.)

Pos 18 4 ter

Αίθουσα .2

HELLBOY: ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ

ΠΕΜ έως ΤΡΙ : 20.45 - 23.15

ΤΕΤ : 19.30 - 22.00

ΠΩΣ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΤΕ ΤΟΝ ΔΡΑΚΟ ΣΑΣ 3 (ΜΕΤΑΓΛ.)

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ : 18.30 (μεταγλ.)

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14.00 18.30 (μεταγλ.)

ΤΕΤ : 17.15 (μεταγλ.)

ΠΩΣ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΤΕ ΤΟΝ ΔΡΑΚΟ ΣΑΣ 3 3D (ΜΕΤΑΓΛ.)

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16.15 (μεταγλ.) (3D)

Αίθουσα .3

AFTER - ΜΕΤΑ

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17.50- 20.10 - 22.30

ΠΩΣ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΤΕ ΤΟΝ ΔΡΑΚΟ ΣΑΣ 3 (ΜΕΤΑΓΛ.)

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15.30 (μεταγλ.)